Laipni lūgti jaunajā www.motoentuziasti.lv versijā!

Sveicināti MotoEntuziasti!

Sākšu ar pateicību esošajiem vortāla biedriem, kuri palikuši uzticīgi un, neskatoties uz visām vortāla problēmām, vēl nav mūs pametuši! Paldies jums!

Gaidīsim arī jaunos biedrus! Vortāls atvērts visiem tiem, kam tehnika ir asinīs un prātos! Pieņemsim visus ar mopēdiem, motocikliem, moto blokiem, motorzāģiem un citu moto un motoru tehniku! Oriģinālo spēkratu un tūnotu spēkratu cienītājus!

Bet nu pastāstīšu par vortālu;

Patreiz esam uzstādījuši jaunāko foruma versiju. Priecē tas, ka vairs nebūs problēmas ar vortāla kļūdu, kura neļāva vortālam korekti darboties.

Lai gan jaunā versija ir funkcionālāka, pagaidām tai nav izstrādāti nepieciešamie spraudņi, piemēram, „Jaunākie foruma ziņojumi” un „Pieslēgšanās modulis”. Pagaidām pieslēgšanās forumam būs tieši forumā, arī jaunākie ziņojumi būs redzami tieši forumā uzspiežot uz labajā pusē esošās pogas. Ja neko neredzat, tātad nekā nav.

Ceru, ka sapratīsiet un piecietīsiet (gadījumā ja ir traucējoši) esošo variantu 🙂

Īsumā par to kas traucēja vortāla darbību:

Saistībā ar citu vortālu, kurš bija uz servera tika bombardēti e-pasta serveri, lai ”uzkārtu” serveri. Kad tas tika novērsts, ļaundari uzlauza sistēmas vājās vietas un neatgriezeniski sabojāja skriptu. Tā kā tieši saistītās lietas ar serveri pats neadministrēju, tad nācās gaidīt līdz brīdim, kad mums abiem ar administratoru būs laiks pieķerties un visu sistēmu pārlikt no jauna. Beidzot tas ir noticis un nākotnē būs tikai labāk.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *